Redovna izborna skupština Muzikološkog društva, 27. juni 2018. u 18,00 h

P O Z I V

Poštovane/i članice/ovi,
Pozivamo Vas da prisustvujete redovnoj godišnjoj izvještajnoj i izbornoj Skupštini Muzikološkog društva FBiH koja će se održati u srijedu, 27. 06. 2018. u 18 sati u maloj sali Muzičke akademije u Sarajevu.

DNEVNI RED:

I dio – redovne izvještajne aktivnosti

1. Otvaranje Skupštine i pozdravna riječ predsjednice Skupštine
2. Pozdravna riječ gostiju
3. Izvještaj o radu Upravnog odbora Društva
4. Izvještaj o finansijskom poslovanju Društva
5. Izvještaj Nadzornog odbora
6. Izvještaj Vijeća časti
7. Izvještaj o članstvu Društva i prijem novih članova

 

II dio – Odluke i izbori novih organa MD

8. Upoznavanje, diskusija i usvajanje liste prijedloga
9. Donošenje odluke o načinu glasanja za izbor novih upravnih i drugih tijela MD (tajno ili javno prebrojavanjem glasova; u slučaju tajnog glasanja formiraće se Izborna komisija)
10. Izbori – glasanje i proglašenje rezultata glasanja
11. Plan rada Društva za 2018/2019. godinu
12. Prijedlog izmjene čl. 22 Statuta MDFBIH

 

III

Prigodno druženje uz koktel.

 

IV

Pozivamo vas da u 19,30 prisustvujete koncertu Ansambla aMAS u završnici partnerske Koncertne sezone MAS 2017/2018, a koji će se održati u velikoj sali Muzičke akademije. Na programu: W. A. Mozart Kvintet za klarinet i gudački kvartet A-dur K.581 i C. Debussy Gudački kvartet op. 10, g-mol L. 85. Ansambl čine članice Gudačkog kvarteta aMAS Tamara Arsovski – violina, Ilma Hodović – violina, Aida Dajić – viola, Belma Alić – violončelo, uz Branka Mlikotu – klarinet.

Predsjednica skupštine

Branka Vidović