PRISTUP: 12. MEĐUNARODNI SIMPOZIJ “MUZIKA U DRUŠTVU”

Obavještavamo Vas da će se 12. Međunarodni simpozij „Muzika u društvu“ odvijati u formi Zoom webinara kojem se pristupa putem linka:

 

Topic: 12th international Symposium MUSIC IN SOCIETY

Please click the link below to join the webinar:

https://us02web.zoom.us/j/89825590296?pwd=UVVKZmk0YmlVdEpmVWs5eGxrMDJuZz09

Passcode: 459869

Webinar ID: 898 2559 0296

Passcode: 459869

 

Ovim linkom programu pristupaju i učesnici i publika. Isti link vrijedi za sva tri dana Simpozija.

Pokretanjem linka pojavit će se prozor s prostorom za upisivanje imena i prezimena, te email adresu za eventualnu verifikaciju. Molimo Vas da ovdje upišete Vaše puno ime i prezime, kakvo će se pojaviti na ekranu koji će vidjeti učesnici. Po pristupu sesiji, molimo Vas da imate omogućen rad kamere, ukoliko kasnije namjeravate učestvovati u diskusiji. U ovoj fazi bit ćete u statusu posmatrača, te nećete imati mogućnost reprodukcije videa i audija. Posmatrači koji se budu željeli uključiti u diskusiju moći će zatražiti riječ slanjem poruke u prozoru Q&A ili davanjem znaka (“podizanje ruke”).

Video Simpozija bit će prenesen kroz live stream na Facebook stranici Muzikološkog društva i našem YouTube kanalu.

Za sve informacije, kontaktirajte info@muzikolosko-drustvo.ba

 

Cover-WEB